Sefu receptai

Kurumsal

KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE / GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

ÇAYIROVA; 1972 yılından günümüze, Süt Ürünleri üretiminde oluşturduğu güvenin ve bu güvenin simgesi haline gelmiş olan isminin, sürekliliğini sağlamayı ilke edinmiştir. ÇAYIROVA SÜT’ de ustalarla mühendislerin uyum içinde çalıştığı bir ortamda tepeden en alt noktaya kadar “En İyiyi Üret” hedefi ve sorumluluğu hakim olmuştur. İşletmemizde özenle işlenen ürünler uzman dağıtım kadrosuyla “Tüketici Her Zaman Haklıdır” politikasıyla satış noktalarına ulaştırılmakta ve tüketicinin beğenisine sunulmaktadır.

 

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Standardı ile müşteri talebi ve memnuniyeti doğrultusunda, yasal zorunlulukları gözeterek ulusal platformda “sürekli gelişmek ve büyümek”  hedeflenmektedir.

 

Üretim ortamlarında tam hijyenik ortamı sağlayarak, tüm personelini sürekli eğiterek kalite ve gıda güvenliği konularında seviyesini en üst seviyeye çıkartarak, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Standardı’nın sürekliliğini sağlamak ve sürekli iyileştirmek için koyduğu hedefleri ve planlarını kesintisiz uygulayarak, ürünleriyle ilgili biyolojik, fiziksel ve kimyasal tehlikeleri kontrol altında tutarak, üretiminin, depolamanın ve sevkıyatın her aşamasını kontrol yoluyla sorunlar ortaya çıkmadan engelleyerek, üretimini Türk Gıda Kodeksi ve TSE Standardlarına uygun bir biçimde gerçekleştirmek şirketimizin temel HACCP/Gıda Güvenliği Politikasıdır.

 

ÇAYIROVA; Kaliteden ödün vermeden, programlanan sürede, ihtiyaca uygun kaynaklarla, bütçelenen maliyete uygun, sürekli gelişen çalışan kadrosu ve teknolojisiyle sürekli iyileşme ve gelişmeyi hedef alarak başarısının devamlılığını sağlamayı temel politikası olarak benimsemiştir.

Bilimsel çalışmalarla kendini sürekli geliştiren ÇAYIROVA sizlere sağlıklı ve lezzetli ürünler sunmaya devam edecektir.